Vítejte na stránkách Dětského diagnostického ústavu
Telefon: +420 777 722 329

Novinka

Pravidelné cvičení ve FitnessKA

Pravidelné cvičení ve FitnessKA
Fitnesska
Dnes jsme byli se SVP ve Fitnessce, tam byla paní, která byla velmi milá a hodná. Ze začátku jsme si měli vzít BOSU BALANC, na tom jsme skákali jakoby jsme běhali a pouštěla tam písničky, který nejsou zrovna pro mě, ale zase mě to povzbuzovalo, takže jsem jel jako o závod. Ta paní mě taky velmi povzbuzovala... Napsal: Jiří

FITNESSKA

Dneska jsme byli ve fitnessu si zacvičit.  Moc se mi to líbilo. V první řadě jsme se měli rozehřát a pak rozdělit do dvojic. Nejvíce jsme měli cviky na bosu podložce. Já jsem dostal  na starosti 2 skupinu. Tam jsem měl na ně dohlížet a předcvičovat těm ostatním, co byli se mnou ve skupině. Dělali jsme výpady se závažím a poskakovali jsme stranou. Ke konci jsme dostali asi tak 10 minut volného času. Já osobně jsem si boxoval do pytle, celkově se mi to moc líbilo.

                                                                                                           Míra 

 

FITNESSKA

V sobotu se skupina SVP2 spolu se skupinou SVP1  vydali do fitness, kde jsme cvičili s paní trenérkou cviky na bosu balanc. Taky jsme cvičili s činkami a bouchali do boxovacího pytle. Paní trenérka, se kterou jsme cvičili, byla úplně hubená, ale ušlo to. Celkem jsme se zapotili. Taky jsme skákali přes švihadlo a druhej ve dvojici dělal angličáky. Byli jsme tam hodinku a bylo to lepší než obyčejná rozcvička. Bylo to super, moc se mi to líbilo, pak jsme dělali výpady a někdo měl zátěž u sebe.

                                                                                                     PATRIK

Fitnesska

Dnes jsme byli ve fitnessce a bylo to fajn. Měli jsme si vzít bosu a dělali jsme různé cviky. Paní trenérka byla silná a fajn a hezká a pouštěla nám cvičební hudbu. A pak jsme ve dvojicích měli dělat jeden angličáky a jeden skákat přes švihadlo. A potom jsme měli 5 stanovišť a měnili jsme ve dvojici. A měli tam zubní pastu na rozdávání, tak jsme si vzali. A byli jsme rozděleni na 2 skupiny a dělali jsme výpady a potom žabáky a zbytek doběhnout na konec tělocvičny a potom zpátky žabáky a zbytek běžet.

                                                                                                             Petr

Fitnesska

Dnes jsme byli se SVP ve Fitnessce, tam byla paní, která byla velmi milá a hodná. Ze začátku jsme si měli vzít BOSU BALANC,na tom jsme skákali jakoby jsme běhali a pouštěla tam písničky, který nejsou zrovna pro mě, ale zase mě to povzbuzovalo, takže jsem jel jako o závod. Ta paní mě taky velmi povzbuzovala, byla celkem hezká. Soupeřil jsem se zrzkem, kdo s ní bude ve dvojici a vyhrál zrzek. Pak jsme byli ve dvojici já a Roman a já skákal přes švihadlo a Roman musel udělat 15 angličáku. Musel jsem skákat, dokud neudělal ty angličáky a pak když je udělal, jsem mu musel dát švihadlo a já udělat 15 angličáků. Akorát, že já neumím angličáky a Roman neumí skákat přes švihadlo, takže jsme to oba dva dost šidili. Pak nám řekla, že znova, ale jen 10 angličáku, zase jsem skákal a on dělal angličáky a pak jsme se zas prohodili a zase jsme to šidili. A pak nám řekla znova 5 angličáků, to už se mi přestalo líbit, tak sem to dělal, jen když se na mě podíval někdo z dospělých. Pak udělali pět nějakých jiných cviků, a když jeden byl u jednoho, tak jeden běhal na tom BOSU BALANC a u toho jsem se celkem unavil, takže to bylo vysílení pro mě a umíral jsem při tom cvičení. Ale zvládl jsem to docela v pohodě. Pak jsme měli 8 minut na to dělat si svoje cviky a vytáhli jsme boxovací pytel, tak sem si do něj mlátil a to mě bavilo asi nejvíce.

                                                                                                  Napsal: Jiří

Fitnesska

Dnes jsme byli ve Skrétově ulici ve fitness. Dělali jsme tam různé cvičení, např. běhali, cvičili na bosu, dělali výpady. Měli jsme plno aktivit, byla to sranda. Nejvíc mě bavilo, jak jsme běhali a cvičili s bosu. Největší sranda však byla, jak se kluci hádali o to, kdo bude s trenérkou ve dvojici. Také jsme skákali přes švihadlo a dělali jsme angličáky. Pak jsme měli volno a já boxovala do boxovacího pytle. Pak když jsme docvičili a jeli jsme zpátky do SVP a já v tramvaji potkala svoji bff.

                                                                                           Dětská savice

 

FitnessKa

V posilovně jsme cvičili na Bosu. Nejdříve jsme cvičili ve dvojicích, já jsem cvičil s Jonášem. Jeden ze dvojice skákal přes švihadlo do té doby, než ten druhý udělal 15 angličáků. Potom jsme byli v těch stejných dvojicích a to jsme byli na pěti různých stanovištích. Na jednom jsme dělali výpady napravo, na druhém výpady nalevo, na třetím jsme leželi na loktech, jeli jsme dopředu ruce od sebe a zpátky, skákali jsme snožmo na bednu a leželi jsme na zádech a tlačili jsme míč od stehen k tělu. Potom jsme měli ještě asi 10 minut pro sebe a ten sem využil pro zvedání 10 až 17 kg činek. Ve Fitnessce jsem pořád cvičil a cvičil, moc mě to bavilo.

                                                                                                                            Toky