Vítejte na stránkách Dětského diagnostického ústavu
Telefon: +420 777 722 329

Novinka

Zátěžový víkend

Zátěžový víkend
Zátěžový výlet ddú, soutěž v pochodu mezi ddú a svp

Zátěžový kurz proběhl 9.3.2017, šli jsme na Gutštejn. Moc fajn. Sepsal Pavel K.

Zátěžový výlet ddú, soutěž v pochodu mezi ddú a svp. 

Zátěžový kurz proběhl 9.3.2017, šli jsme na Gutštejn. Počasí bylo docela příznivé, první den trochu pršelo ale v sobotu se to mnohem zlepšilo,

V pátek jsme ušli 20km, na místo určeného noclehu jsme se dostali o půlnoci, pak jsme se snažili postavit stan, to nám trvalo asi 2 hodiny, takže jsme ani nerozdělávali oheň a šli jsme hned spát.

Ve stanu jsme byli na sebe namačkaní, ale alespoň nám bylo teplo …Nikola pořád na Vanesu říkala, že nebude spát na kraji stanu .. bála se že na ní něco zaútočí. Pak Vanesa se prohodila s Nikolou...Vanese byla takové horko, že uprostřed noci vystrčila hlavu ze stanu a spala až do rána s hlavou venku.

V sobotu jsme byly hodně unavení. Ušli jsme jenom pár kilometru … mně (Pavel Krondl) rozbolelo koleno, tak jsme požádali paní Beránkovou, vychovatelku SVP, aby nás svezla na místo sobotního cíle, ke kamarádům z SVP.

Měli jsme moc velké štěstí, že tak učinila.

Sice jsme nevyhráli, ale užili jsme si spousty a spousty srandy.

Brodili jsme řekou, první, kdo byl odvážný to podstoupit na vlastní nebezpečí jsem byl já :)

Potom se odvážně odhodlal jít do vody Honza a přenesl Nikolu na rukou.

Pak pan Krystl zkoušel přeskočit...naštěstí si namočil jen botu ...

Poslední den byl docela pohodový. Koupili jsme si salám vysočina, jahodové a karamelové sušenky, limonády, rohlíky … a šli jsme na vlak a jeli spokojeni a příjemně unaveni zpět do ddú.