Vítejte na stránkách Dětského diagnostického ústavu
Telefon: +420 777 722 329

Jarní akce a fotky 2019

Dětský domov Nepomuk 2019

Včera dne (16.3 2019) jsme byli na výletě v dětském domově v Nepomuku za Žanetou a Helenou Šťastnými. Náhodou  tam byl i Kuba Gábor. Výlet sem si celkem užil, byl Jsem asi nejradši, že Jsem viděl Žanetu.  Společně jsme jí koupili bonboniéru, která ale nebyla bonboniéra ale čaje, tak jsem to musel jít vyměnit za normální bonboniéru. Při zpáteční cestě jsme se zastavili pod Zelenou horou, kterou jsme vyšli mimo vyznačené cesty náročným terénem, který jsme nakonec všichni zvládli a v pořádku jsme dorazili domů.

Napsal David Czyž, 4.skupina

Cyklovýlet

V sobotu 16.3. jsme byli na výletě s kolama, jeli jsme spíše terény než po normální cestě. Bylo hodně mokro, tak bylo bláto, ale to nás nezastavilo. Jeli jsme lesem a polními cestami. Někdo z nás i spadnul a i píchnul. Ale dojeli jsme všichni zdraví.

 

Martin Ryšavý, 2. skupina

Velikonoční výroba

Výlet do Kašperských Hor, 16.2.

 

Dnes jsme byli na výletě na hradu Kašperk. Když jsme vystoupili z auta, tak jsme šli lesní cestou, ale byla zima, takže na cestě byl led. Kopec klouzal a než jsme došli k hradu, několikrát jsme uklouzli a upadli. Po náročném výstupu k hradu jsme si já, Žaneta a Klárka sedli na lavičku protože jsme byly unavené. Na zpáteční cestě jsme zajeli na návštěvu do dětského domova v Kašperských Horách a přesto, že jsme byli mokří, výlet se mi líbil.

 

Napsala: Pavlína Šemrová, 1. skupina